UZMAN ANALİZ RAPORU

Tüm sorularınız için uzman analiz raporunuz hazır!

Bankaların gözüyle nasıl bir müşteri olduğunuzu ve nasıl kredi alabileceğinizi hemen öğrenin.
 
tavsiye2
tavsiye1
tavsiye3
10 kullanıcıdan 9'u öneriyor.
uzman kredi raporu

Notassist Nedir?

Profilinize uygun banka seçimi ve limitleriniz dahilinde olmayan kredi başvuruları yaptığınızda genelde olumsuz sonuç alırsınız ve bu olumsuz sonuçlar bundan sonraki  başvurularınızı ve kredi puanınızı olumsuz etkiler. Bu nedenle ihtiyaç sahipleri kredi kullanabilir bir profile sahipken bilinçsiz ve rastgele başvurularınız sonucunda hiçbir kredi kullanamaz duruma gelmektedirler. NotAssist Uzman Analiz Raporu bu noktada çözüm sunmakta olup finans uzmanları ihtiyaç sahiplerinin profiline özel borç/limit oranı, geçmiş dönem ödemeleri, yasal takip/haciz/icra durumları, kişi kredibilite durumu, mevcut mali yapı gibi verileri anlaşmalı olunan 13 bankadan ve tıpkı bankalar gibi Merkez Bankası Kredi Kayıt Bürosu A.Ş(Findeks)’den alıp analiz ederek kişiye özel limit tutarını ve ılımlı banka tercihini belirleyen bir rapor sunarak size gerçeğe en yakın sonucu verir. Bu sayede hiçbir bankaya başvuru yapıp olumsuz sonuç alarak puanınızı düşürmeden olumsuz kredi başvuruları almadan istediğiniz kredinin nasıl sonuçlanacağını öğrenebilirsiniz.

3 Adımda Kredin Hazır

Kredi raporu ile en yüksek itibar ve kredi limitleri senin olsun!
Birkaç dakika içinde kredi profilini oluştur, sana özel teklifleri al, mükemmel olmak için ihtiyacın olanı öğren
3 adimda 1
Kredi profilini hazırlayalım

Kredi raporunu oluştur, kredi profilini gör.

3 adimda 2
Teklifleri Al
Size özel hazırladığımız en uygun kredileri ve kredi tekliflerini görün.
3 adimda 3
Hedefine Ulaş
Daha yüksek limitlere anında ulaşmak için neler yapman gerektiğini öğren ve itibarını arttır.

Hangi Şartlarda Kredi Alabilirsiniz?

Aşağıda ki soruların yanıtlarını sadece bir kaç saat içinde öğrenebilirsiniz.

Kredi Kullanabiliyorsanız

Kredi Kullanamıyorsanız

new contact us

Kişiye özel NotAssist Uzman Analiz Raporu oluşturulurken kredi başvurusunda temel alınan; mevcut resmi/gayrıresmi gelir, sgk sigortalılık süresi ve prim tutarı, son bulunulan işletmedeki çalışma süresi, meslek, çalışılan firmanın ticari durumu, yaş ve diğer demografik bilgileri ile beraber değerlendirildiği için gerçeğe en yakın sonuca ulaşılmış olursunuz.

NotAssist Uzman Analiz Raporu ile, içinde bulunduğumuz dönemde kredibilite ihtimali yüksek olarak sonuçlanan müşterilerimiz için kredi/finansal danışmanlık hizmeti vererek uygun görülen limitleri yine müşteri için uygunluk verecek bankalardan kullanılması için gerekli çalışmaları yapabiliriz. Bu işlem için sadece danışmanlık sözleşmesi imzalamanız ve beklemeniz yeterli olacaktır. Finans uzmanlarımız sizin için uygun görülen krediye sizi ulaştırana dek çalışacak ve kredi onaylanmadan sizden hiçbir ücret talep etmeyecektir.

notassist
kredi skoru header

NotAssist Uzman Analiz Raporu‘na başvurmanız ve satın almanız durumunda kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri tarafınıza dönüş sağlayacak ve tarafınızdan detaylı bilgileri alarak işlemlerinizi başlatacaklardır. Rapor hazırlandığında tarafınıza sms ile bilgilendirme yapılacak olup, tercihinize göre e-posta, kargo, WhatsApp Destek Hattı yoluyla da iletilecektir. Aynı zamanda Müşteri Hizmetlerimizi arayarak raporunuz hakkında detaylı bilgi de alabilirsiniz.  Aklınıza takılan sorular var ise Sık Sorulan Sorular kısmından bilgi edinebilirsiniz.

 
Sizi Arayalım mı?

Kredi raporu almak için formu doldurun. Kredi uzman danışmanınız sizi arasın.